yükleniyor
 
 
 
 
Anasayfa Hakkımızda TOPLU MAIL E-MARKETING Ücretlendirme S.S.S. Raporlar İletişim
Dağıtım Listesi Yönetimi
Yeni Dağıtım Listesi Oluşturma
Eski Dağıtım Listeleri
Email Kampanya Yönetimi
Yeni Email Oluşturma
Geçmiş Emailler
Mail Gönderimini Başlatma
Aktivasyon E-mail
Kişi Listesini Outlook'tan Excel'e Aktarmak

Yeni Email Oluşturma


1.Basamak: Email kampanyanıza bir isim verin. Örneğin; “Yılbaşı Tebriği”
Bu oluşturduğunuz birçok mail kampanyası arasında, hangi mailin içeriğinin ne olduğunu bilmeniz açısından önemlidir. Eski mailleri daha sonra tekrar kullanmak isteyebilirsiniz.


2.Basamak: Mailinizin konusunu, kimin adıyla gitmesini istiyorsanız o kişinin adını ve hangi e-posta adresi ile gitmesini istiyorsanız o adresi girin. “İleri”yi tıklayın.

Aynı hesapta birkaç tane birden mail adresi kullanabilirsiniz. Yeni e-posta adresleri aktive edebilmek için bu basamaktaki “Aktivasyonlar için tıklayınız”ı seçin. Yada kontrol panelinizdeki “Aktivasyon Email” seçeneğini tıklayın. Boşluğa mail adresinizi girin ve “Aktivasyon maili gönder”i tıklayın. Birkaç dakika içinde o adrese bir mail gelecek, oradaki linki tıklayın ve adresinizin aktive edilmesini bekleyin.


3.Basamak: Bu kısımda mailinizi isteğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Yazı, grafik, fotoğraf, link vs. istediğiniz tüm verileri ekleyip mailinizi hazırlayın. Sol üst köşede “tag”e tıklayıp [ad] [soyad]ı seçerseniz, mailiniz şahsa özel olur, giriş cümlesinde kişinin adı yazar. Maili hazırladıktan sonra “İleri”yi tıklayın. Gelen yeni sayfa kontrol içindir. İstediğiniz değişiklik varsa yapın ve tekrar “İleri”yi tıklayın.


4. Basamak: Bu adımda daha önceden hazırlamış olduğunuz dağıtım listelerinden birini veya birkaçını seçin. Ve “Seçililere Gönder”i tıklayın.


5.Basamak: Bu son basamakta “Mailleri Göndermeyi Başlat”ı tıklayın. Sonrasında gelen sayfada yine aynı butonu tıklayın. Ve mailleriniz adresine gönderildi.

  
© 2008 Tüm Hakları Mailofisi.com'a aittir. | Toplu Mail | E Marketing | E Bülten | Raporlar | Mail Ofisi Policy | Kayıt Ol